Poraz Proletera u Malom Zvorniku

0

Odbojkašice lozničkog Proletera poražene su u kolu 03. od  ekipe Malog Zvornika. Krajnji rezultat 3:1 (25:20, 25:20,25:27,25:22). Sa malo više koncentracije lozničanke su mogle odigrati i svih pet setova. U prvom setu gošće su većim delom bile u prednosti ali su napravile dosta servis grešaka a i prijem servisa u završnici seta nije bio dobar. U drugom setu identična priča kao u prvom a i rezultat je bio istovetan. Treći set lozničanke su dobile na razliku iako su imale šest poena prednosti na osamnaestom poenu. Nakon dobijenog seta, gošće nisu iskoristile pad morala kod domaćih igračica i dopustile domaćinu, da u četvrtom setu povede sa 9:3. Nakon toga odbojkašice Proletera su bile prinuđene da ganjaju rezultat. Uspevaju dva puta da dođu na poen ili dva razlike ali nisu imale koncentracije da prestignu prednost odbojkašica domaće ekipe, tako da bodovi ostaju u Malom Zvorniku. Sve u svemu mnogo grešaka je doprinelo da ekipa Proletera doživi poraz u komšiluku.