Loznica osvojila KUP Srbije u Novom Pazaru (video+foto)

0

Loznica Grad 2018 osvojila je u Novom Pazaru svoj drugi trofej u Futsal kupu Srbije, pošto je u finalu pobedila ekipu FON Banjice sa 2:1.

Strelci za Lozničane bili su Džon Lenon u 20 minutu. i Đorđe Rosić u 22. minutu. Pogodak za branioca trofeja postigao je Uroša Krasnića u 37. minutu.

U petak je Loznica u polufinalu završnog turnira u Sportskoj dvorani Pendik eliminisala Vranje rezultatom 4:1.

Za samo dva meseca rada Marko Perić je uspeo vratiti Loznicu na šampionski kolosek. Odigrali su neverovatno dobru odbranu a sve što je prošlo zaustavio je najbolji srpski golman Jakov Vulić. Čak I sa igračem manje Loznica nije 2 minuta primila gol.

Tračak nade za FON desio se posle jedine greškle u odbrani 3 minuta pre kraja kada su smanjili na 2:1. Međutim Loznica je do kraja mogla I do ubedljivije pobede ali šutevi na prazan gol završili su pored stative.

Treba pohvaliti publiku u Novom Pazaru koja je dala na ovom meču podršku Loznici I nadglasala oko 20 fonovaca koji su došli da bodre svoj klub.

Sledi priprema za pley -off gde će Loznica pokušati da osvoji drugi put duplu krunu.