Sa Džonijem se lakše diše. Istina, ali ipak nedovoljno. Lozničani su i ovoga puta odigrali dobro, nadvisili lidera na tabeli  u svim elementima osim jednog, najvažnijeg: efikasnosti. Postaje polako hronična boljka. Dobre igre u odbrani i na sredini terena nikako da se materijalizuju golovima. Tako je bilo i u proteklom susretu protiv Mladosti.

Šta o protekloj utakmici kaže popularni Džoni:33

“ Prvi gol smo dali na vreme i trebao nam je taj drugi gol da ih dokrajčimo i osvojimo sva tri boda. Posle početnog vođstva, imali smodve dobre prilike, ali bez uspešne realizacije. Na poluvremenu sam tražio od saigrača da nastavimo tako i da moramo dati i drugi gol i tako stavimo tačku na ovaj meč. Početkom drugog poluvremena opet smo stvorili dve izgledne prilike. Opet bez realizacije. A onda bezpotrebno, prestali smo da igramo ofanzivno, sve više čuvali loptu na svojoj polovini kao da smo se zadovoljili sa tih 1:0 i igračem više, smatrajući da ćemo uspeti da sačuvamo naš gol. Moj cilj je bio 2:0. Ja volim ofanzivnu igru pa i na treninzima volim da postignem što više golova. Osećam se kao da sam izgubio. Imali smo sve u svojim rukama i prokockali. Problem je u koncentraciji u završnici. Na treninzima upravo radimo na tom elementu ali nikako da probijemo zid neefikasnosti. Dobar rad se mora isplatiti kad tad. Očekuje nas susret u Dobanovcima i prilika da u gostima ostvarimo prvu pobedu.“