Kako su počeli, tako su završili, poraz Loznice za kraj jeseni (video)

0

Završena je jedna od najgorih rezultatskih polusezona Loznice u poslednjoj deceniji.

Fudbaleri Loznice odigrali su poslednju utakmicu u ovoj godini. Oni su na svom terenu dočekali ekipu Radničkog sa Novogf Beograda i izgubili rezultatom 1:2.

Sve je krenulo dobro, Loznica je došla u vođstvo preko Vićentijevića u 14.minutu da bi gosti izjednačili bukvalno u poslednjoj sekundi prvog poluvremena preko Obradovića. U drugom delu meča Loznica ponovo igra svoju odbranu a gosti uspevaju da realizuju posed lopte golom Stoisavljevića u 75 min. To je gostima bilo dovoljno da zabeleže prvu pobedu na strani ove jeseni.

Sasvim zasluženo Beograđani nose sva tri boda. Fudbaleri Loznice igrali su koliko mogu sa svojim mogućnostima, borili su se i ne treba im na tome zameriti. Kvalitet koji ova ekipa ima pokazuje i 14. mesto na tabeli. Razloge ove jesenje sezone treba tražiti na drugoj strani. Ovi momci su dali sve od sebe, na momente zablistali pa opet potonuli.

Nisu Lozničani navikli gledati zeleno-bele u ovakvoj ulozi. Negodovanje publike je sa razlogom ima svo pravo biti nezadovoljna. Sve manje publike na tribinama je rezultat loše igre Loznice. Konci su popustili treneru Neškoviću posle utakmice i bespotrebno je ušao u konflikt sa publikom.

Na kraju zaključak je;Kako smo počeli (porazom) tako smo i završili ovu jesen. Bodovni saldo je mršav, generalka tima mora da se uradi.

Dragiša Komarčević dobio je prigodan poklon na ovom meču povodom stote utakmice u dresu Loznice, o tome pisaćemo posebno.