Na izuzetno teškom gostovanju u Sremskoj Mitrovici loznički fudbaleri su zabeležili prvu pobedu na gostovanjima.

Lozničani su ušli u meč silno motivisani da prekinu pobednički post na gostovanjima. Domaći su od poietka krenuli agresivno ali to nije zbunilo danas odlicne loznicane. Zeleno beli su odlično otvorili utakmicu i već u 6.minutu golom Vraštanovića nakon kontranapada za udžbenik, iz tri dodavanja, došli do značajnih 1:0 .Gol Vraštanovića doneo je dodatno samopouzdanje lozničkim fudbalerima i u znatnoj meri smanji pritisak koji je sa sobom nosila ova utakmica. Puleni trenera Mićića su u nastavku prvog dela utakmice u potpunosti zatvorili prilaze golmanu Jelovcu i sve do poslednjeg minuta domaći nisu uputili ozbiljniji šut na gol lozničana  a i taj šut je Jelovac sigurno odbranio poslavši loptu izvan terena. Lozničani su upotpunosti natrčali domaće igrače i dominirali terenom. Na poluvreme se odlazi rezultatom postignutim na početku utakmice.

Drugi deo meča lozničani su započeli kaoi prvi deo. Motivisano, agresivno u kontranapadima, sigurno u odbrani. Rezultat takve igre je i gol Filipa Obadovića u 60.inutu nakon odličnog kontranapada. Drugi gol u mreži poremetio je igru domaćina koji do kraja utakmice nisu mogli da priđu golu danas sigurnog Jelovca. Sa druge strane igrači Loznice su  nastavili da brzim kontranapima povećaju prednost, imali još dve jako izgledne prilike ali je golman domaćih uspeo da sačuva svoju mrežu. Najizgledniju priliku da dotuku grogi protivnika lozničani su imali u poslednjem minutu ali je stativa zaustavila šut Matića. Jedino što su domaći danas uradili jeste gol u nadonadi vremea tako daje utakmica završena pobedom Loznice sa 2:0

Bravo treneru, bravo momci. Tako se bori za boje grada sporta Loznice.