U 11.kolu Prve futsal lige Srbije, u dvorani Lagator, Loznica je pobedila Ivanjicu rezultatom 4:0.

Iako su na dnu tabele gosti nisu bili lak protivnik kako to možda pokazuje rezultat jer su u prvom poluvremenu mreže mirovale.

U drugom delu su Lozničani su zaigrali još agresivnije pa su  za 8 min. četiri puta zatresli mrežu protivnika. Makado u 31. min. pa onda sjajni Marko Avramović u 37 min. i dvostruki strelac Aleksandar Pavlović, u 38 i  39. minutu. Na ovom meču nisu nastupili Jakov Vulić, Đorđe Rosić i Marko Radovanović.

Oni su čuvani za ono što sledi u Lisabonu sledeće sedmice a to je FUTSAL LIGA ŠAMPIONA

Jesenji šampion je ekipa Vranja sa 26 bodova. Loznica se nalazi na drugom mestu sa 24 boda.