U 14 kolu Druge lige ,,Centar“ za odbojkašice u komšiskom derbiju Lozničanke   pobedile  ekipu Malog Zvornika rezultatom 3:2(18-25,16-25,25:23,25-20 I 15-13).U prva dva seta gošće igrale na visokom nivou i veoma lako stigle do 2:0 u setovima.U trećem setu ekipa Zlatomira Sretenovića   pokazuje da ima odgovor na odličnu igru gošći  i uz veliku borbu dobija treći set.Četvrti set donosi stabilnu igru iz trećeg seta za domaće igračice  a gošćama nove probleme i pad u igri što  dovodi do izjednačenja   na 2:2 u setovima.Peti set pun neizvesnosti i rezultatskih  preokreta gde se na kraju bolje snalaze odbojkašice Proletera za konačnu pobedu od 3:2.  Odbojkašice Proletera trenutno  zauzimaju sedmo mesto na tabeli i u 15 kolu  gostuju u Batočini  poslednjeplasiranoj (12 mesto) ekipi Sloge .