Loznica poražena sa penala u 81 min (video)

0

Nezaslužen poraz Loznice sa bele tačke u 81 minutu po prikazanoj igri na terenu.

Dobra igra ali bez bodova protiv Žarkova u prvom meču plej ofa. Ova utakmica je odigrana pred rekordno malim brojem gledalaca samo njih 50.

Lozničani su se predstavili u ofanzivnom izdanju, nedostajala im je realizacija za bolji rezultat u Makiškoj šumi. Bolja igra gostiju u prvom delu, prvi je zapretio Matić, udarcem glavom iznad prečke, posle centaršuta Vićentijevića. Žarkovčani su uzvratili iz prodora hitrog Mićića. Ponovo su Lozničani postali opasniji od 20. minuta, istakao se golman domaćina Vulić za odlične odbrane Kijevčaninu, Vićentijeviću, Milinkoviću i M. Nikoliću.

Presuda je pala u finišu, Ivić je oborio Kokira, a sudija Ranisavić bio u blizini i pokazao na belu tačku. Siguran izvođač bio je napadač Dostanić za vođstvo domaćina.

Poslednjih pet minuta proteklo je u nabacivanju dubinskim loptama Lozničana, što je odbrana OFK Žarkova znala da osujeti.

Više od svega raduje povratak kapitena Dragiše Komarčevića na teren.

Već u sredu Loznica dočekuje na svom terenu ekipu IMT Beograd koja je danas slavila 5:0 protiv Radničkog iz S.Mitrovice.

STRELAC: Dostanić (iz penala) u 82. minutu. STADION: u Makiškoj šumi. Gledalaca: 50. SUDIJA: Saša Ranisavić (Sremska Mitrovica). POMOĆNICI: Slobodan Krstić (Niš) i Aleksandar Marjanović (Despotovac). ŽUTI KARTONI: Milenković (OFK Žarkovo), M. Nikolić, Kostić, Ivić (Loznica).

LOZNICA: Golović, Spasenović, Kostić (od 74. Radmanovac), Ivić, Matić (od 67. Komarčević), Milinković, Vićentijević, Ristivojević, Vraštanović (od 74. Obadović), Kijevčanin (od 88. Babić), M. Nikolić (od 88. N. Nikolić).